REMAX realityREMAX reality jsou franšízingový realitní systém pocházející ze Spojených států, který do České republiky vstoupil počátkem roku 2005. Tvrdím, že RE/MAX je nejlepší franšízingovou realitní společností na světě.

REMAX reality - Síť RE/MAX roste nepřetržitě více než třicet let a unikátní koncepce RE/MAX se ukázala úspěšnou ve více než 67 zemích světa s rozdílnými ekonomickými, kulturními a obchodními podmínkami na realitním trhu. Na realitních trzích v USA a Kanadě, které patří k nejvíce konkurenčním na světě, je REMAX jednoznačně jedničkou na trhu. Silná značka RE/MAX, vynikající reputace společnosti a unikátní koncepce lákají do sítě RE/MAX nejproduktivnější a nejzkušenější makléře na trhu. Makléři RE/MAX mají v průměru 13 let zkušeností a dosahují nejvyšších průměrných příjmů.

RE/MAX je jedinou realitní společností, která byla zařazena do knihy Howarda Rothmana „50 společností, které změnily svět“! Franšízing, který RE/MAX uplatňuje, umožňuje každému, kdo hledá nezávislost a uspokojení z vedení vlastního podniku, využít výhody ověřené koncepce a uznávané značky ke splnění těchto cílů s mnohem nižším rizikem neúspěchu. Jako nezávislý majitel realitní kanceláře RE/MAX máte velké příležitosti. Cílem a mottem RE/MAX je umožnit každému zvítězit. To je i cílem RE/MAX Czech Republic. Rád bych, aby tímto vítězstvím byl pro naše zákazníky maximální přínos a užitek z našich realitních služeb. Toho chceme dosáhnout jednoznačným zaměřením na potřeby zákazníka, vysoce profesionálním přístupem a dodržováním vysokých etických standardů.

Chtěl bych, aby tímto vítězstvím byly pro naše makléře profesionální růst a maximální ohodnocení jejich pracovního úsilí. Našim makléřům poskytujeme všestrannou podporu v oblasti vzdělávání a marketingu, dále též provozní podporu a zázemí, tak aby se REMAX reality staly prestižním realitním partnerem na českém trhu. Zvítězit by s RE/MAX měli i naši nezávislí majitelé realitních kanceláří. Budeme se maximálně snažit, abyste uspěli a byli nejlepšími a nejproduktivnějšími realitními kancelářemi v každé lokalitě. Věřím, že prověřená koncepce RE/MAX, dlouholeté know-how, přístup na nabídky nemovitostí v rámci vlastní celosvětové sítě, školení a silná a prestižní značka je tou nejlepší zárukou dosažení Vašeho vítězství. Těším se na spolupráci s Vámi, JUDr. Vojtěch Krátký, Regionální ředitel REMAX reality - http://www2.remax-czech.cz/kdo-jsme.php

  • Odkaz na webové stránky www.remax-czech.cz

  • Jaké máte zkušenosti s touto RK?

    Podělte se s námi o Vaše zkušenosti s touto realitní kanceláří

    Chcete zde prezentovat Vaši realitní kancelář? Neváhejte a kontaktujte nás na emailové ardese: mailwebu@email.cz